KORES PRESIDENT'S MESSAGE

Drodzy Partnerzy Biznesowi,

Historia naszej firmy trwa już 131 lat. Jesteśmy wdzięczni za przywilej wzajemnej współpracy i budowanie sukcesu z Wami jako naszymi światowymi partnerami biznesowymi. Daje nam to poczucie odpowiedzialności i chęć do dalszego rozwoju.

Wizją firmy Kores jest wspieranie kreatywnych procesów w szkole, domu i biurze poprzez oferowanie funkcjonalnych, świetnych jakościowo produktów, które są dostosowane do potrzeb końcowego użytkownika, przyjazne dla środowiska i produkowane w sposób zrównoważony. Ciężko pracujemy nad innowacyjnymi nowymi produktami, a także stale podnosimy jakość produktów i projektowania, aby zdobyć i utrzymać lojalność i entuzjazm naszych klientów:

Nasz asortyment klejów uzupełniamy więc naszym przezroczystym klejem w sztyfcie 21g, oferującym doskonale niewidoczne klejenie i moc klejenia w czasie krótszym niż 60 sekund. Nadaje się do wszystkich rodzajów papieru, kartonu i papieru fotograficznego. Klej pochodzi  w 60% ze źródeł odnawialnych, nie zawiera rozpuszczalników i kwasów.

Popularne taśmy korekcyjne do skuterów Fantasy mają nowy wzór Paisley, a asortyment karteczek wzbogacony został ładnie zaprojektowanymi karteczkami Mandala. Nowością w naszym asortymencie gumek są Trójkątne Gumki do ścierania i Gumki KE30 Neon, z których każda występuje w czterech silnych neonowych kolorach, będąc idealną dla wszystkich rodzajów grafitowych ołówków, oferując nietoksyczną i bezftalanową kompozycję oraz nie zawierające lateksu. Do temperówek dodaliśmy linię Kosmo – pojedynczą temperówkę z innowacyjnym wzornictwem w pięciu różnych kolorach.

Asortyment kreatywny dla dzieci powiększyliśmy o Masi Kolor, nasze ciasto do modelowania w czterech mocnych kolorach podstawowych, wspomagające rozwój motoryczny oraz wyzwalające wyobraźnię i pomysłowość. Masi Kolor jest oczywiście trwały i łatwo formowalny, dlatego jest idealny do małych dłoni. Antybakteryjny, bezglutenowy, nietoksyczny i nieplamiący.

Nowością w szkołach, uniwersytetach i biurach są nasze europejskie markery K-Markers Flipchart XF1, oferujące najwyższą intensywność i jasność kolorów, piszą atramentem na bazie wody, dzięki czemu nie przebijają się przez papier i są nietoksyczne, ponieważ nie zawierają ksylenu, toluenu i benzenu.

Mając nadzieję spotkać się z Państwem na naszych stoiskach, z niecierpliwością czekam na wspólny pomyślny rok 2018!

Z wyrazami szacunku,

Clemens Koreska

CEO Kores Group

Śledź nas!