Eko-Responsible

 

 

Korektor Roll On jest wykonany z płynnego drewna w 100%, co oznacza, że jest biodegradowalny. Jego taśmy zapewniają mniejszą ilość odpadów, bez utraty jakości. Do pakowania używamy tylko papieru makulaturowego, a jego wytwarzanie nie powoduje produkcji CO2. W ten sposób uzyskujemy wyjątkowo przyjazny dla środowiska, ekologiczny produkt - suchy korektor w rolce.

 

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Wooden Roll On Correction Tape

Korektor Scooter jest wykonany z płynnego drewna w 100%, co oznacza, że jest biodegradowalny. Jego taśmy zapewniają mniejszą ilość odpadów, bez utraty jakości. Do pakowania używamy tylko papieru makulaturowego, a jego wytwarzanie nie powoduje produkcji CO2. W ten sposób uzyskujemy wyjątkowo przyjazny dla środowiska, ekologiczny produkt - suchy korektor w rolce.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Wooden Scooter Correction Tape

Skład masy kleju w sztyfcie ECO wykonany jest z 75% z materiałów odnawialnych, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość jakiej klienci oczekują od klejów w sztyfcie marki KORES. Dodatkowo elementy plastikowe wykonane są w 85% z materiału pochodzącego z recyklingu, a tym samym zmniejszają ślad ekologiczny.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Eco Glue Stick

Klej w sztyfcie KORES może być stosowany na wszystkich rodzajach papieru oraz oferują czystą i gładką aplikację. Formuła długiej przydatności powoduje, że klej nie wysycha. Duży wybór rozmiarów. Kleje zapewniają dużą siłę klejącą po 40 sekundach i nie zawierają rozpuszczalników, toksyn, a także kwasów.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Glue Sticks

Klej Uniwersalny ECO w płynie marki KORES jest bardzo mocny, można go używać do klejenia dekoracji, w domu i przy rękodziełach. Jest w 100% naturalny i nietoksyczny, nie zawiera rozpuszczalników ani kwasów.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Eco Universal Glue

 

 

Korektor Aqua oferuje doskonałą korekcję bieli, jest szybko schnący i odpowiedni do wszystkich rodzajów atramentów i papierów. Jego stabilna formuła zapewnia mu długi okres użycia. Powstaje na bazie wody, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Aqua Correction Fluid

 

 

 

Korektor Aqua Soft Tip - miękka końcówka oferuje doskonałą korekcję bieli, jest szybko schnący i odpowiedni do wszystkich atramentów i papierów. Jego stabilna formuła zapewnia mu długi okres użycia. Powstaje na bazie wody, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska.

Ze względu na jego miękką końcówkę, możliwe są 3 różne rodzaje korekcji: szeroka, wąska linia i punktowa.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Aqua Soft Tip Correction Fluid

 

 

 

 

Wkłady laserowe

Certyfikacja - Nordic Swan - połączenie jakości i przyjazności dla środowiska.

Certyfikat ISO 14001 - Zarządzanie środowiskiem.

Inicjatywa - Zero Waste - Zapobieganie powstawaniu odpadów i ich recykling.

 

Więcej informacji znajdziesz w zakładce:

Kores Laser Cartridges

Śledź nas!